Krušovický soudek 2013

Houba prodal formu,ale co je to na Markétu..

Nezvykle rychle se v odpolední poště objevily snímky a malý Houbův komentář ze včerejšího známého přespoláku O Krušovický soudek,které dokumentují velký sportovní úspěch našich zástupců.Že Houba nastupoval s ambicemi díky gradující běžecké formě,to jsme věděli,ale to,co předvedla Markéta Hospodarzová,to byl sen..konečně porazila svou věčnou soupeřku Milesovou,která loni vyhrála v traťovém rekordu/Kruš.soudek 2012/ a aby ani to nestačilo,tak Markéta dokonce zlepšila její traťový rekord skoro o dvě minuty!Houbičku určitě těší nejenom výborný čas a forma,ale i pomyslné vítězství nad Markétou v absolutním pořadí,což trochu ilustruje i úvodní fotografie,kde se Markéta drží za Houbou,což jim vydrželo až do cíle..Houba by byl vlastně i nejrychlejší mezi ženamiUsmívající se
Ahoj,posílám pár fotek ze včerejšího veleúspěšného závodu na 20 km o Krušovický soudek.Konečně jsem našel výsledky,já byl 31.mezi muži za 1.26.05h,Markéta zlepšila absolutní traťový rekord žen nad 35 let na fantastických 1.27.29h a vyhrála letos i mezi ženami bez rozdílu věku(prostě tam letos byla nejrychlejší).Ahoj Houba

Markéta Hospodarzová

Vyhlášení vítězů na nádvoří Krušovického pivovaru.Letos Markéta dominovala,na druhém místě loňská vítězka Milesová,do neděle i držitelka traťového rekordu,na třetím místě Ivana Collie z TJ Unhošť,kterou určitě těší obhájení pozice z loňského ročníku.